Drugi Front

Sekcja Gier Bitewnych i Stategicznych

Uwielbiasz gry bitewne? Zaciekle szkolisz swoje malarskie talenty, aby twoje figurki przypominały miniaturowe dzieła sztuki? A może po prostu lubisz przysiąść przy kawie, ciastku i dobrze stoczonej bitwie? Jeśli tak, to Drugi Front to miejsce specjalnie dla Ciebie!

Jesteśmy grupą znajomych podzielających wspólne zamiłowanie do wszelkiego rodzaju gier bitewnych. Spotykamy się w każdy wtorek i gramy w nie tylko najbardziej znane tytuły, ale także w te, które nie są jeszcze popularne na naszej polskiej ziemi. Jeśli jesteś bitewniakową świeżynką, chętnie nauczymy Cię grać i udostępnimy swoje modele. Pokażemy Ci także, że wbrew wszystkiemu to hobby nie musi być drogie, a aby dobrze się bawić, wcale nie trzeba mieć talentu malarskiego Picassa i ilości wolnego czasu charakterystycznej dla przeciętnego studenta humanistycznego kierunku.

Prócz grania i malowania prowadzimy także warsztaty tworzenia makiet i warsztaty malarskie, na których pomagamy i doradzamy w doborze materiałów, a jeśli ktoś dopiero zaczyna zabawę z figurkami, udostępnimy miniaturki i farbki do nauki malowania. Zdarza nam się także, wcale nie od takiego wielkiego dzwonu, wyjechać na imprezę bitewniakową albo zarazić naszym hobby młode pokolenie, organizując warsztaty w szkołach.

Jeśli więc uwielbiasz zapach farby i przemyślane bitewne strategie, a na imprezach opowiadasz znajomym, jak malować figurki, by odzwierciedlały charakter grającego, to nie masz nad czym się zastanawiać! W następny wtorek wpadaj do nas i daj się wciągnąć w Drugi Front!

Dołącz do naszej grupy na Facebooku Druga Era: Drugi Front