Druga Macka

Sekcja Dalekowschodnia

Irasshaimase!!!
Pasjonujesz się kulturą zza granic Uralu? Na Twoich półkach zalegają komiksy czytane od tyłu? Bardziej niż nowych Avengersów, wyczekujesz kolejnego sezonu Bleacha czy Hunter x Hunter?
Jeśli tak, trafiłeś w dobre Macki!


Druga Macka jest sekcją zrzeszającą pasjonatów szeroko rozumianej fantastyki dalekowschodniej. Podczas spotkań aktywnie śledzimy nowości na rynku kinematografii azjatyckiej, dyskutujemy o najnowszych rozdziałach ulubionych mang czy też wsłuchujemy się w hity koreańskiej estrady. Autorskie plebiscyty, oglądanie japońskich teleturniejów, liczne zabawy konwentowe – ilość zajęć, jakich z nami doświadczysz jest liczniejsza od populacji Chin!!! Wielu naszych członków aktywnie bierze udział w organizacji eventów fanowskich w całej Polsce. Przybywają do nas Mackowicze z innych (dosłownie) zakątków świata, by wspólnie zaśpiewać na karaoke ulubione openingi, rozegrać partyjkę planszówek czy poserfować w wirtualnej rzeczywistości. Druga Macka ma swoje spotkania w każdy piątek o godz. 19:00, widujemy się też w niedziele w poznańskiej Cybermachinie.


Jeśli więc uważasz japoński za swój drugi język, a na imprezach porywają Cię rytmy ze świata Bollywoodu, nie czekaj dłużej i dołącz do nas jak najszybciej.

Dołącz do naszej grupy na Facebooku Druga Era: Druga Macka