Druga Strona

Sekcja literacka

Uwielbiasz czytać i dyskutować o książkach? Twierdzisz, że George Martin pisze zbyt wolno, a i nie zawadziłoby, gdyby Tolkien zza grobu skrobnął jeszcze jakiś tom lub dwa? Jesteś święcie przekonany, że to nie Ty masz za dużo książek, tylko Twoje mieszkanie ma za mało półek? A może po prostu chcesz wiedzieć, skąd właściwie wzięły się światy z Twoich ulubionych seriali czy gier? Jeśli tak, to Druga Strona to sekcja dla Ciebie!

Co robimy

Jesteśmy grupą osób, które uwielbiają literaturę fantastyczną i czerpią ogromną przyjemność z rozmawiania o niej. Organizujemy cykliczne spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki na których rozmawiamy o wcześniej wybranych pozycjach, między innymi takich, do których odwołują się filmy, takich, na podstawie których tworzy się gry planszowe i komputerowe, a także o tych, których nie odkrył jeszcze wielki świat przemysłu rozrywkowego. Korzystamy ze zbiorów klubowej biblioteki, a czasem powierzamy sobie nawzajem swoje osobiste cenne woluminy. Jak już się poznamy, to i Tobie damy zapuścić żurawia do naszych prywatnych zbiorów, a może nawet poradzimy, jak i gdzie kupować książki taniej.

 

Jeśli więc zapach świeżego druku działa na Ciebie lepiej niż czekolada i kawa, a na imprezach próbujesz przekonać przyjaciół, żeby założyli z Tobą wydawnictwo z fantastyką, to nie wahaj się dłużej i wpadnij na nasze spotkanie!