Drugi Schron

Sekcja Postapokaliptyczna

Zarywasz noce na graniu w Fallouta i bez Pip-Boy’a nie wyściubisz nosa z domu? Wyczekiwałeś z utęsknieniem nowego Mad Maxa albo z wypiekami na twarzy czytałeś Metro 2033? A może po prostu zawsze chciałeś dowiedzieć się, jak przetrwać apokalipsę, mając do dyspozycji tylko łyżkę? Jeśli tak, to Drugi Schron to miejsce dla Ciebie!

Drugi Schron to sekcja Drugiej Ery koncentrująca się wokół inicjatyw z nurtu postapokaliptycznego. Wspólnie jeździmy na konwenty postapo, aby razem stawiać czoła ciężkim warunkom panującym na wastelandzie. W sezonie letnim organizujemy treningi juggera, a w wolnych chwilach spotykamy się, aby przygotować stroje i pancerze, których nie powstydziłby się Max Rockatansky. Znajdzie się też czas na gry planszowe czy bitewne i kinematografię osadzoną w realiach świata po zagładzie.

Jeśli więc wiesz doskonale, że wasteland to nie miejsce dla mięczaków, a na imprezach, z puszką oczyszczonej wody w ręku,  uświadamiasz znajomych, że postapo to nie rurki z kremem, bez wahania wbijaj do nas by przetrwać w rzeczywistości po katastrofie.