Drugi Element

Sekcja Filmowa

W kinie bywasz częściej niż u rodziców na obiedzie? Regularnie barykadujesz się w domu, żeby obejrzeć maraton „Gry o tron” albo „Gwiezdnych Wojen”? Zarywasz noce, żeby notować spostrzeżenia i różnice między remake’ami, a oryginalnymi produkcjami? Jeśli tak, to Drugi Element Cię nie rozczaruje!

Jesteśmy grupą znajomych, która w niedzielne wieczory spotyka się, aby dyskutować o fantastycznych filmach i serialach. Naszym celem jest wspólne oglądanie (mniej lub bardziej) ambitnych produkcji oraz wymiana poglądów na wszystkie tematy powiązane z dziesiątą muzą. Na spotkaniach zazwyczaj oglądamy wspólnie film lub odcinek, dwa (ewentualnie dziesięć) serialu i wymieniamy uwagi, komentarze i spostrzeżenia. Czasem przed wyruszeniem w drogę zbieramy drużynę i wyprawiamy się na wspólne wyjście do kina (które często kończą się w knajpie), a innym razem organizujemy wieczór z klasykami epoki początków kina lub maraton kultowych filmów albo najnowszych seriali. W czasie dysput prowadzonych w klubie, czasem bardzo zgodnych, innym razem bardziej ognistych, nikt nie będzie narzucał Ci, co ma Ci się podobać albo co masz oglądać. Zawsze chętnie posłuchamy nowego punktu widzenia i obejrzymy film, który jest dla kogoś ważny.

Jeśli więc mógłbyś na co dzień żywić się popcornem i kadrami z filmów, a na imprezach, po kilku soczkach, masz zwyczaj bombardowania ludzi cytatami z wielkiego ekranu, to w niedzielę wpadnij do nas i zobacz, co ciekawego oglądamy!

Dołącz do naszej grupy na Faceboku Drugi Element