Druga Tura

Sekcja Gier Planszowych

 

Planszówki są dla Ciebie nowym doświadczeniem i nie wiesz za bardzo, z czym to się je, aby nie stanęły ością w gardle? A może masz już swój ulubiony tytuł, ale znajomi nie podzielają Twojego entuzjazmu? Jeżeli tak, to wpadnij do Drugiej Tury, na pewno coś na to poradzimy!

Druga Tura to sekcja poświęcona wszelakim grom planszowym. Od ciężkich, wymagających myślenia i strategii, po lekkie, szybkie i przyjemne gry imprezowe. Spotkamy się regularnie w każdy czwartek o godzinie 18:00 w siedzibie klubu. Często jednak mamy ochotę pograć w inne dni niż nasze przydziałowe czwartki i organizujemy spontaniczne spotkania, na których ogrywamy konkretny tytuł. Dodatkowo do Waszej dyspozycji oddajemy bogatą biblioteczkę gier, która zawiera koło setki pozycji i ciągle się poszerza. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu coś, co trafi w jego gust.

Jeśli więc na co dzień zajmujesz się kalkulowaniem, ile jeszcze możesz wydać na gry, zanim zbankrutujesz, a na imprezach zawsze jesteś pierwszy, by zza pazuchy wyciągnąć planszówkę, to nie daj się namawiać i siadaj z nami do stolika! Zagrasz, no nie?

Dołącz do nas na Facebooku Druga Era: Druga Tura